X
تبلیغات
رایتل

.: کرمانشاه دیار شیرین :.
نوشته هایی از کرمانشاه 
قالب وبلاگ
ایمیلی داشتم از آقای علیرضا اسماعیل زاده مدیر شرکت ماهواره قصر.ایشان ضمن برشمردن مشکلات و مصائب عدیده ای که برای دریافت مجوز آی سی پی متحمل شده اند، عنوان کرده اند که این آی اس پی تعطیل نشده بلکه تجهیزات ماهواره ایی جدیدی را خریداری کرده اند که تا اردیبهشت ما نصب و این شرکت با توان بیشتری به فعالیت مشغول خواهد شد. ضمن اینکه در حال حاضر بمنظور شرکت در نمایشگاه سبیت در خارج کشور بسر میبرند( انشا الله اگر لطف کنند و برای ما مطلب  عکس در خصوص سبیت بفرستند ممنون میشویم).
بهرحال من آنچه را که نوشتم براساس شنیده هایم بود و خوشحالم از اینکه دوباره شاهد فعالیت و رقابت در این عرصه خواهیم بود. اما نکته دیگری که باید متذکر شوم اینست که دوست و همکار پزشکم که چند سالی است در زمینه کامپیوتر فعالیت میکنند و یکی از سرویس دهنده های خوب کرمانشاه هم هستند میگفتند که متاسفانه محدود بودن تعداد کاربران اینترنت در کرمانشاه و هزینه های هنگفت شرکت مخابرات ، مجالی را برای رونق بخشیدن به سرمایه گذاری در این بخش باقی نمیگذارد و بعبارتی «اینکار صرف ندارد...»
من فکر میکنم اگر همه آی اس پی ها ، از طریق اتحادیه و مجامع خودشان بتوانند بر مسئولین دیتا فشار بیاورند تا از شارژهای بسیار بالای خطوط دیتا کم کرده و از اینطریق رویکرد به اینترنت را پراقبال سازند، شاید بشود به آینده صنعت اطلاع رسانی با دید باز تری نگاه کرد.
بهرحال امیدوارم که مخابرات که از پر درآمد ترین شرکتهای دولتی است اجازه بدهد تا محدده سرمایه گذاری  در این عرصه بیشتر و با کاستن هزینه ها، ریسک آن کمتر گردد. 
[ چهارشنبه 5 فروردین‌ماه سال 1383 ] [ 01:38 ] [ پیمان ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 573154