.: کرمانشاه دیار شیرین :.
نوشته هایی از کرمانشاه 
قالب وبلاگ
عرض کنم که این چند روزه شدیدا گرفتار بیمار داری بودم...... حتی از کارمم هم افتادم. اما بهرحال این مطلب رو از فارس تک براتون دارم:
بالاخره با همه حرف و حدیث‌ها و  شایعاتی که بوده و هست کانال ITC با مدیریت آقای خسرو مترجمی که یکی از مهندسین ارشد شرکت مایکروسافت می‌باشد با هدف آموزش به پیشرفت و پیشبرد کامپیوتر بدون محدودیت سنی شروع به کار کرد.
البته بلافاصله بعد از اعلام خبر افتتاح این کانال که توسط خود آقای خسرو مترجمی در شبکه ITN پخش شد هنوز این کانال شروع به کار نکرده بود که شایعات زیادی مبنی بر این که شرکت مایکروسافت اسپانسر این کانال هست در فضای IT فارسی زبان‌ها رواج یافت اما شخصا این موضوع را به هیچ عنوان قبول نداشته و ندارم چرا که مایکروسافت بعید می دونم حاضر باشه برای کشوری هزینه کنه که مردمان آن کشور بزرگترین برنامه و منبع اصلی در آمدش را بر روی سی‌دی به یکدیگر هدیه می‌کنند و به عبارتی بویی از کپی‌رایت جهانی نبرده و از طرفی هم آن کشور جزو تحریم شدگان کشور آمریکا بوده باشه.
به هر حال باعث افتخاره که توسط یک ایرانی اولین شبکه آموزشی افتتاح شد و شروع به کار کرد و بسی جای بالیدن دارد. ....   (ادامه مطلب)[ چهارشنبه 27 خرداد‌ماه سال 1383 ] [ 03:14 ] [ پیمان ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 573299