X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

.: کرمانشاه دیار شیرین :.
نوشته هایی از کرمانشاه 
قالب وبلاگ
فرشاد حیدری فرشاد حیدری از دوستان من است. علیرغم آنکه شغل آزاد دارد، از آن اینترنت بازهای قهار است. لطف فرشاد همیشه شامل حال من میشود. به این صورت که بعضی شبها ، دیر وقت، که همه مغازه ها تعطیل است به سوپرمارکت ارزان تعاون زنگ میزنم و فرشاد یا یکی از همکارانش که همیشه تا ساعت ۱۲ شب مشغول کارند برایم یک کارت باز میکنند.
به هر حال از پارسال فرشاد زده به وبلاگ نویسی. وبلاگ او در مورد طایفه زردویی است. ایده بسیارجالبیست. این قوم سالیان سال است که ساکن کرمانشاه هستند بدون آنکه کسی درموردشان چیز مدونی بداند.
فرشاد نوشته:....طایفه زردویی درکرمانشاه ازلحاظ اقتصادی وسیاسی بسیارمورداهمیت رجال سیاسی وقت قرارگرفته وهمیشه برای این اشخاص مهم واقع شده ازلحاظ اقتصادی قطبی بسیاربزرگ درمنطقه غرب وحتی کشورمحسوب میشود بسیاری ازنمایندگان مجلس برای رسیدن به کرسی مجلس ازطایفه زردویی کمک میگیر ند درکرمانشاه زردوییان پیشینه بسیارقدیمی دارند ساکن بودن بسیاری اززردوییا ن درمرکزشهرفیض اباد گواه این مطلب است همچنین مسجد زردویی خود دلیل دیگری برپیشینه زردوییان درکرمانشاه است هییت امنای مسجدزردویی(شافعی)0بسیارپرکاربوده وکارهایی مربوط به زیارتگاه حضرت ویس رابه عهده دارند که خود کاربسیاربزرگ است رییس هییت امناحاج عبدالرضازردویی که رییس صندوق اتاق بازرگانی استان نیزاست به عهده دارد
امروز نگاه کردم و دیدم در وبلاگ زردویی یک عکس از احمد لالو یا بعبارت درست تر پهلوان

پهلوان احمد سلیمی زردویی معروف به احمد لالو 
احمد سلیمی زردویی ( ۱۳۳۷-۱۳۰۵)مردیکه از بزرگترها وصف شجاعتهایش را زیاد شنیده ام هم هست. بهر حال برای فرشاد عزیز آرزوی موفقیت میکنم و از دوستان میخواهم با سر زدن به وبلاگش تشویقش کنند تا بیشتر بنویسد.
[ یکشنبه 25 اردیبهشت‌ماه سال 1384 ] [ 15:39 ] [ پیمان ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 573678