X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

.: کرمانشاه دیار شیرین :.
نوشته هایی از کرمانشاه 
قالب وبلاگ
در صورت معرفی وزیر بهداشت ناتوان، با وی همراهی نمی‌‏کنیم

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس, گفت: انتخاب وزرای بهداشت و علوم نباید بدون مشورت با کارشناسان و کمیسیون‌‏های تخصصی مجلس انجام شود.
جهانبخش امینی, در گفت‌‏وگو با خبرنگار"ایلنا", افزود: شاید در مورد بسیاری از وزارتخانه‌‏ها رییس‌‏جمهور بتواند بدون مشورت و مستقل تصمیم‌‏گیری کند ولی در مورد وزرای علوم و بهداشت به دلیل چند بعدی بودن وظایف این وزارتخانه‌‏، انتخاب بدون مشورت به صلاح نیست.
وی افزود: وزیر بهداشت باید مورد تایید روسای دانشگاه‌‏ها و پزشکان باشد زیرا اگر وزیر آینده از سطح علمی پایین‌‏تری نسبت به این افراد برخوردار باشد یقیناً در برابر افراد توانمند موجود در جامعه پزشکی با مشکل مواجه می‌‏شود.
امینی, افزود: متاسفانه افرادی که به عنوان وزیر بهداشت احتمالی در لیست منتشر شده, معرفی شده‌‏اند دارای معیارهایی نظیر آشنایی با وزارت بهداشت نیستند و همین مساله در آینده برای آنها مشکل‌‏زا می‌‏شود.
وی افزود: اگرچه طبق قانون رییس جمهور اجازه دارد بدون مشورت کابینه را تعیین و معرفی کند اما برای پیشرفت کاری و با توجه به چالش‌‏های موجود در بخش سلامت، مشورت با کمیسیون تخصصی بهداشت خالی از لطف نیست.
وی افزود: با توجه به اینکه اعضاء کمیسیون بهداشت غالباً پزشک هستند و با مشکلات موجود در جامعه پزشکی به خوبی آگاهند در صورت معرفی افراد ناتوان در پست وزارت بهداشت به دلیل عدم همراهی کمیسیون بهداشت با وی مجبور خواهد شد تا در بین راه از ادامه خدمت بازماند.
امینی‌‏ افزود: در حال حاضر افراد مختلفی حتی خارج از کمیسیون بهداشت نیز برای اخذ پست وزارت بهداشت یا معرفی افراد ذی‌‏صلاح اعلام آمادگی کرده‌‏اند که در صورت توافق دولت جدید وارد عمل می‌‏شویم.

افاضت کلام:
جناب آقای دکتر احمدی نژاد بایست با شهره عالم امکان و خلاصه عالمان علم الابدان یعنی دکتر جهانبخش امینی که صاحب کیاست و واجد سیاست هم هستند وارد غور و شور میشد تا یک وزیری بغایت اندر خوب، نیکو و غیر ناتوان و صد البته مورد تائید پیر و مرشد و مراد ایشان، سخنور توانا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، انتخاب میشد و چه بهتر که
خود همین دکتر امینی را که البته در انجام امور خیلی خیلی وارد هم هستند معرفی مینمودند. خصوصا اینکه آنقدر به کار طبابت علاقمند هستند که هنوز از مطب گرانقدر واقع در سه راه مسکن دل نکنده و از هر فرصتی برای ویزیت مریض و صد البته دریافت حق العلاج استفاده میکنند 
[ جمعه 28 مرداد‌ماه سال 1384 ] [ 02:55 ] [ پیمان ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 573678