.: کرمانشاه دیار شیرین :.
نوشته هایی از کرمانشاه 
قالب وبلاگ
سراب قنبر برای کرمانشاهی های قدیمی که حالا دیگر میشود گفت نسلشان رو به انقراض است، مملو از خاطرات است. کتاب شادکامان دره قره سو را اگر بخوانید میتوانید عشق و شور و هیجانی را که در کوچه باغهای سراب قنبر سپری شده دریابید. اما حالا ..... به یمن غفلت مسئولین غریبه که ریشه در این زاد بوم ندارند و در نهایت و دست آخر متعلق به حواشی دور کرمانشاه هستند. سراب زیبای نیاکان ما دارد ویران میشود. امروز سری به سراب قنبر زدم و بهتم زد از اینهمه تجاهل، غفلت و بیخبری..... درختان زیبایی که بهرام ساویز داستان شادکامان دره قره سو در لابلای آن آواز سر میداد جای خود را به آجر و آهن داده اند.....  عکسهای بیشتری را در  کرمانشاه من ببینید

hane sazi dar sarab[ سه‌شنبه 24 آذر‌ماه سال 1383 ] [ 11:29 ] [ پیمان ]
گورستان کرمانشاه
یکسال و نیم گذشته بر من بسیار سخت و طاقت فرسا گذشت. تقدیر اینگونه بود که در جوارم نیز شاهد سوختن و از دست رفتن عزیزی باشم....  و دست آخر او را به دست خاک بسپارم. هیچ از یاد نخواهم برد که وقتی چندین ماه پیش به اصرار آن عزیز از دست رفته نزد رئیس بزرگمان رفتم و از او خواستم که لطفی کند تا در این واپسین روزها در کرمانشاه بمانم بمن چه جواب غیر انسانی داد.
بهر حال این چند روز که همه اش در گورستان بوده ام معنای مرگ را از زاویه ای دیگر خوب دریافته ام. کاش که ارباب میز هم اینرا بفهمند و بخود آیند و بخاهند که انسان باشند.
یکسری عکس که حاصل رفت و آمد هایم به کرمانشاه و تازه آباد است را هم در http://mykermanshah.blogspot.com  گذاشته ام. دوست داشتید ببینید.
[ شنبه 14 آذر‌ماه سال 1383 ] [ 22:29 ] [ پیمان ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 573248