X
تبلیغات
رایتل

.: کرمانشاه دیار شیرین :.
نوشته هایی از کرمانشاه 
قالب وبلاگ
خوب با تنگتر شدن حلقه فیلترینگ سایتها و بسط اون بسوی سایتهای خبری محدوده انتخاب خیلی از کاربران کوچکتر و کوچکتر میشه. حالا اینکه کی همین حباب کوچولو هم بترکه معلوم نیست. البته فیلتر کردن سایتهای ضد اخلاقی چیزی نیست که وبگردهای زیاد مخالفش باشند. ولی مطلب اینجاست که با توجه به رشد روز بروز  سایت های پورنو و استفاده اونها از عناوین غیر مرتبط با موضوع و یا حتی عنواین مرتبط اما بزبانی دیگر( مثلا یک سایت با آدرس روسی یا  زبانهای دیگری که برای فیلتر ناشناخته هستند) طالب اینجور مطالب به مقصود خودش میرسه.
بنابراین میمونه یه تعدا سایتهای دیگه. بهر حال طی چند ماه گذشته رویکرد وبگردان به سمت و سوی فیلتر شکنها خیلی زیاد شده بود و در این بین نرم افزار کوچک وب جت یک نمونه موفق برای دور زدن فیلتر ها بود.
امروز در بررسی یک سایت انگلیسی دیدم که شرکت ارائه دهنده وب جت سرویسهاش رو پولی کرده . بنا براین با توجه به کارایی وب جت و خورد کردن حصار فیلترینگ و ضدحالش به وزارت آی تی سی  فکر کنم آقایون یه جشم و سوروساتی راه انداخته باشن.

توضیح: من از وب جت استفاده نمیکردم. چون مطالب مورد نظرم که در حوزه گرافیک و نرم افزار و طب هستند رو هیچکس کاری بهش نداره. دنبال خبر هم باشم بدون نرم افزار از فیلتر بلدم رد بشم.....( میخواین یادتون بدم؟)
[ پنج‌شنبه 21 خرداد‌ماه سال 1383 ] [ 02:53 ] [ پیمان ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 573154